Vítejte na našem webu: **Nenajdete-li produkt značek které prodáváme v naší nabídce, dotažte nás prosím mailem na cenu a dostupnost **
  • 1 z 14
 

manuál objednání "Plotová výplň lakovaná"

 

Rozklikněte pro přečtení manuálu objednání přez e-shop "Plotová výplň lakovaná"

Dostupnost Na dotaz
1 Kč
   
Kód produktu 10134
Kategorie Hliníkové plotové dílce
 

toto není výrobek, toto je manuál "jak správně objednat přez e-shop" 

A/ zvolte typ lamely, ze tří možných druhů

B/ vyberte z 26ti typizovaných šířek (slouží pro cenový výpočet) nejbližší výšší rozměr šířky Vašeho plotového dílce, včetně rámu - svislého profilu U nebo UT, jiné, vetší šířky na dotaz..

C/ z rozbalovacího políčka "Profil" zvolte profil U, nebo profil UT

z rozbalovacího políčka "Výška dílce" vyberte požadovanou typizovanou výšku Vašeho plotového dílce, toto je přesný rozměr pro násobky lamel včetně 4mm mezer mezi lamelymi (viz. obrázek uložení)

    Jinou, Vaši přesnou výšku můžememe na zakázku také vyrobit, buď ale počítejte s většímy mezery mezi lamelami, nebo s překrýváním lamel, nebo navíc s horním a dolním profilem, ten objednejte samostatně ke každému poli počet vodorovných profilů.. v případě jiné, než typizované výšky, zvolte výrobek "Netypizovaná plotová výplň lakovaná" přesnou výšku uveďte do POZNÁMKY a zvolte nejbližší vyšší rozměr plotového dílce. Cena může být z montážních i materiálových důvodů upravena.

D/ z rozbalovacího políčka "Barva" vyberte Barva RAL, nebo Kovářská barva, kód poté uveďte v POZNÁMCE

E/ z rozbalovacího políčka "Přesná šířka dílce" zvolte hodnotu "Přesný rozměr..." a poté v POZNÁMCE zadejte na konci objednávky požadovaný rozměr Vašeho plotu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: