Vítejte na našem webu: **Nenajdete-li produkt značek které prodáváme v naší nabídce, dotažte nás prosím mailem na cenu a dostupnost **
  • 1 z 2
 

Chronis Uno Easy

 

Chronis UNO Easy - elektr. spínací hodiny (včetně krytky a rámečku)

Řídicí jednotka pro jeden pohon - programovatelné spínací hodiny (časová automatika)

Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 3 091 Kč / 1 ks
3 091 Kč
   
Kód produktu 1805148
Značka Somfy
Kategorie Nástěnné a podomítkové ovladače
Záruka 5 let
 

Chronis UNO Easy - elektr. spínací hodiny (včetně krytky a rámečku)

POZORprodukt nedostupný a nebude již vyráběn.

Řídicí jednotka pro jeden pohon - programovatelné spínací hodiny (časová automatika)

Chronis Uno Easy představují základní model programovatelných spínacích hodin s jednoduchou obsluhou. Jsou určeny pro řízení rolet nebo markýz a umožňují je ve zvolenou dobu automaticky spustit nebo naopak vytáhnout. Spínací hodiny Chronis Uno Easy jsou určeny pro přímé řízení jednoho motorem poháněného stínicího prvku.

Programovatelné spínací hodiny Chronis Uno Easy umožňují uložit do paměti jeden čas pro povel NAHORU a jeden čas pro povel DOLŮ. Tyto dva časy jsou pro všechny dny v týdnu stejné. Funkci časové automatiky lze samozřejmě také zcela vypnout, pak je možné zadávat pouze manuální povely pomocí tlačítek na čelním panelu.

Programovatelné spínací hodiny Chronis Uno Easy dále umožňují uložit do paměti dvě uživatelské mezipolohy, které pak lze kdykoli jednoduše jediným stiskem tlačítka vyvolat.

Spínací hodiny jsou určeny pro montáž do hluboké krabice pod omítku o Ø 60mm (např. KU 68), případně do vhodné krabice na omítku. Montáž je zjednodušena použitím instalační objímky a zásuvného modulu elektroniky s ovládacími prvky. Instalační objímka umožňuje připravit instalaci (kabeláž) ještě v průběhu výstavby, aniž by hrozilo poškození nebo odcizení řídicí jednotky. Při uvádění do provozu pak stačí pouze zasunout modul elektroniky do připravené objímky.

Chronis Uno Easy se standardně dodává s krytkou čelního panelu a krycím rámečkem v originálním designu Somfy Inteo. Je možné objednat mezirámeček a krytku pro vestavbu do rámečků designové řady ABB Tango. Na objednávku je dále možné dodat krytky pro další vybrané typové řady vypínačů předních světových výrobců, např. Alpha  Nea, Jung CD 500 a další. Krytky jsou k dispozici v provedení různých odstínů bílé (slonová kost, alpská bílá a polární bílá aj.) podle zvolené originální typové řady.

**Veškeré výrobky firmy SOMFY prezentované na tomto webu, které vyžadují elektrickou instalaci, by měly být instalovány pouze odbornou firmou, či profesionálem proškoleným firmou Somfy.**

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: