Vítejte na našem webu: https://www.vratovypohon.cz - firma Zdeněk Rež, mobil: 602 345 243, Srbice 160, 415 01 Teplice
  • 1 z 2
 

Chronis UNO SMART

 

Chronis UNO SMART - elektr. spínací hodiny (včetně krytky a rámečku)

Řídicí jednotka pro jeden pohon - programovatelné spínací hodiny (časová automatika)

Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 3 140 Kč / 1 ks
3 140 Kč
   
Kód produktu 1805162
Značka Somfy
Kategorie Nástěnné a podomítkové ovladače
Záruka 5 let
 

Chronis UNO SMART - elektr. spínací hodiny (včetně krytky a rámečku)

POZORprodukt nedostupný a nebude již vyráběn.
 

Řídicí jednotka pro jeden pohon - programovatelné spínací hodiny (časová automatika)

Chronis Uno Smart jsou programovatelné spínací hodiny, umožňující ve zvolenou dobu spustit nebo naopak vytáhnout řízené prvky (žaluzie, rolety apod.). Spínací hodiny Chronis Uno Smart jsou určeny pro přímé řízení jednoho motorem poháněného stínicího prvku.

Programovatelné spínací hodiny Chronis Uno Smart nabízejí dva provozní režimy:

(1) uživatelské nastavení - 1 čas pro povel NAHORU a jeden čas pro povel DOLŮ, programovatelné pro každý den v týdnu samostatně

(2) otevírání podle (1) a zavírání podle časů západu slunce, uložených v paměti jednotky - program COSMIC

Automatické časové povely lze doplnit funkcí SECURITY, která naprogramované spínací časy, uložené v paměti spínacích hodin, náhodně mění v rozsahu ±15 minut pro zvýšení věrohodnosti simulace přítomnosti.

Funkce časové automatiky lze samozřejmě také zcela vypnout. Pak je možné zadávat pouze manuální povely pomocí tlačítek na čelním panelu.

Chronis Uno Smart jsou vybaveny kalendářem a automaticky se v příslušné datum přepínají ze středoevropského času na letní a zpět.

Programovatelné spínací hodiny Chronis Uno Smart mohou pracovat buď v roletovém, nebo v žaluziovém režimu.

Spínací hodiny jsou určeny pro montáž do hluboké krabice pod omítku o Ø 60mm (např. KU 68), případně do vhodné krabice na omítku. Montáž je zjednodušena použitím instalační objímky a zásuvného modulu elektroniky s ovládacími prvky. Instalační objímka umožňuje připravit instalaci (kabeláž) ještě v průběhu výstavby, aniž by hrozilo poškození nebo odcizení řídicí jednotky. Při uvádění do provozu pak stačí pouze zasunout modul elektroniky do připravené objímky.

Řídicí jednotka se standardně dodává s krytkou čelního panelu a krycím rámečkem v originálním designu Somfy Inteo. Je možné objednat mezirámeček a krytku pro vestavbu do rámečků designové řady ABB Tango. Na objednávku je dále možné dodat krytky pro další vybrané typové řady vypínačů předních světových výrobců, např. Alpha  Nea, Jung CD 500 a další. Krytky jsou k dispozici v provedení různých odstínů bílé (slonová kost, alpská bílá a polární bílá aj.) podle zvolené originální typové řady.

**Veškeré výrobky firmy SOMFY prezentované na tomto webu, které vyžadují elektrickou instalaci, by měly být instalovány pouze odbornou firmou, či profesionálem proškoleným firmou Somfy.**

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: