Vítejte na našem webu: https://www.vratovypohon.cz - firma Zdeněk Rež, mobil: 602 345 243, Srbice 160, 415 01 Teplice

Thermis UNO

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 

Thermis UNO - tepelná automatika

Řídicí jednotka pro jeden pohon - teplotní automatika
Bez krytky a rámečku

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 5 092 Kč / 1 ks
Cena vč. DPH 5 092 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1822042
Značka Somfy
Kategorie Nástěnné a podomítkové ovladače
Záruka 5 let
 

Thermis UNO - tepelná automatika

Řídicí jednotka pro jeden pohon - teplotní automatika
Bez krytky a rámečku

Thermis Uno je jednotka teplotní automatiky pro řízení větracích prvků zimních zahrad, střešních oken, světlíků, větracích klapek apod. Je určena pro přímé řízení jednoho motorem poháněného větracího prvku, výklopného nebo střešního okna či světlíku.

Thermis Uno je tvořen dvěma samostatnými prvky: teplotním čidlem a řídicí jednotkou. Teplotní čidlo se připevňuje na vhodné místo v místnosti tak, aby k němu měl okolní vzduch volný přístup. Řídicí jednotka je umístěna v interiéru. Obě části jsou propojeny dvoužilovým slaboproudým kabelem. Čidlo je opatřeno pevně vyvedeným kabelem o délce 2m, který lze prodloužit až na 20m.

Thermis Uno umožňuje krokové řízení větracího prvku, tzn. nenastavuje jej pouze do koncových poloh, ale rozdělí jeho dráhu do 5 nebo 10 kroků (uživatelsky volitelné) a podle aktuální teploty nastavuje větrací prvek tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího přiblížení k nastavené teplotě. Časovou prodlevu mezi jednotlivými kroky lze též uživatelsky nastavit.

Do paměti jednotky Thermis Uno lze uložit mezipolohu. Thermis Uno pak nastavuje polohu větracího prvku mezi zavřením a touto mezipolohou, plného otevření lze dosáhnout pouze manuálním nebo prioritním povelem.

Thermis Uno je vybaven dvěma vstupy pro prioritní povely - první z nich větrací prvek zcela zavře (např. při dešti), druhý naopak zcela otevře (např. odvětrávací klapky při signálu od kouřového hlásiče či EPS). Pro případ současného povelu na obou vstupech lze jejich vzájemnou prioritu nastavit.

Jednotka je určená pro montáž do hluboké krabice pod omítku o Ø 60mm (např. KU 68), případně do vhodné krabice na omítku. Montáž je zjednodušena použitím instalační objímky a zásuvného modulu elektroniky s ovládacími prvky. Instalační objímka umožňuje připravit instalaci (kabeláž) ještě v průběhu výstavby, aniž by hrozilo poškození nebo odcizení řídicí jednotky. Při uvádění do provozu pak stačí pouze zasunout modul elektroniky do připravené objímky.

Řídicí jednotka se standardně dodává s krytkou čelního panelu a krycím rámečkem v originálním designu Somfy Inteo. Je možné objednat mezirámeček a krytku pro vestavbu do rámečků designové řady ABB Tango. Na objednávku je dále možné dodat krytky pro další vybrané typové řady vypínačů předních světových výrobců, např. Alpha  Nea, Jung CD 500 a další. Krytky jsou k dispozici v provedení různých odstínů bílé (slonová kost, alpská bílá a polární bílá aj.) podle zvolené originální typové řady.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.