Nástěnný ovladač Somfy Centralis UNO IB

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 

Řídicí jednotka pohonu 230V / 50Hz pro předokenní rolety, screeny a motoricky ovládaná okna

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 3 040 Kč
Ušetříte 456 Kč (–15 %)
Měrná cena 2 584 Kč / 1 ks
Cena vč. DPH 2 584 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1810281
Značka Somfy
Kategorie Nástěnné a podomítkové ovladače IB
Záruka 5 let
 

Decentralizovaná, mikroprocesorem řízená jednotka s integrovanými ovládacími tlačítky.

Na čelním panelu jednotky jsou umístěna ovládací tlačítka, jejichž provedení přispívá k intuitivnímu ovládání. Dále je zde umístěn přepínač “0 / auto“, který umožňuje v poloze “0“ vypnout reakci na centrální provozní povely. Reakce na centrální povely s prioritou přitom zůstává zachována. Červená kontrolka na čelním panelu signalizuje povel s prioritou a tím také zablokovanou možnost zadávání lokálních povelů ovládacími tlačítky jednotky.

Centralis Uno IB umožňuje uložit do paměti dvě uživatelské mezipolohy, které pak lze kdykoli vyvolat jediným stiskem tlačítka. První mezipoloha se najíždí z horní koncové polohy, druhá pak z dolní koncové polohy. Tyto mezipolohy nelze vyvolat povelem z řídicí sběrnice.

Napětí pro připojený pohon je na příslušném výstupu (NAHORU, DOLŮ) řídicí jednotky přítomno po dobu 3 minut od zadání povelu (pokud není dříve zadán povel STOP).

Jednotka je určená pro montáž do hluboké krabice pod omítku o Ø 60mm (např. KU 68), případně do vhodné krabice na omítku. Montáž je zjednodušena použitím instalační objímky a zásuvného modulu elektroniky s ovládacími prvky. Instalační objímka umožňuje připravit instalaci (kabeláž) ještě v průběhu výstavby, aniž by hrozilo poškození nebo odcizení řídicí jednotky. Při uvádění řídicího systému do provozu pak stačí pouze zasunout moduly elektroniky do připravených objímek.

Řídicí jednotka se standardně dodává s krytkou čelního panelu a krycím rámečkem v originálním designu Somfy Inteo. Je možné objednat mezirámeček a krytku pro vestavbu do rámečků designové řady ABB Tango. Na objednávku je dále možné dodat krytky pro další vybrané typové řady vypínačů předních světových výrobců, např. Alpha  Nea, Jung CD 500 a další. Krytky jsou k dispozici v provedení různých odstínů bílé (slonová kost, alpská bílá a polární bílá aj.) podle zvolené originální typové řady.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.