Vítejte na našem webu: https://www.vratovypohon.cz - firma Zdeněk Rež, mobil: 602 345 243, Srbice 160, 415 01 Teplice
 

Inis UNO VB žaluziový pětipolohový

 

Inis UNO VB - vypínač pětipolohový

Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 611 Kč / 1 ks
611 Kč
   
Kód produktu 1800004
Značka Somfy
Kategorie ovladač - žaluzie
Záruka 5 let
 

Inis UNO VB - vypínač pětipolohový

Inis Uno VB je jednoduchý žaluziový ovladač / spínač pro přímé nezávislé ovládání jednoho žaluziového pohonu.  Na čelním panelu Inis Uno jsou umístěna ovládací tlačítka, jejichž provedení přispívá k intuitivnímu ovládání.

Inis Uno se vyrábí ve třech variantách, přizpůsobených ovládanému zařízení:

Inis Uno  jednoduchý třípolohový spínač s aretací, určený zejména pro ovládání rolet a markýz. Vypnutí středovým tlačítkem.

Inis Uno T jednoduchý spínač bez aretace pro všeobecné použití

Inis Uno VB         dvojitý pětipolohový spínač, určený především pro ovládání žaluzií. Lehký stisk (po první odpor) je bez aretace pro naklápění lamel, po překonání odporu se tlačítko zaaretuje pro přejezd žaluzie do koncové polohy. Vypnutí středovým tlačítkem.

Spínač Inis Uno je určen pro montáž do hluboké krabice pod omítku o Ø 60mm (např. KU 68), případně do vhodné krabice na omítku.

Inis Uno se standardně dodává s krytkou čelního panelu a krycím rámečkem v originálním designu Somfy Inteo. Je možné objednat mezirámeček a krytku pro vestavbu do rámečků designové řady ABB Tango. Na objednávku je dále možné dodat krytky pro další vybrané typové řady vypínačů předních světových výrobců, např. Alpha  Nea, Jung CD 500 a další. Krytky jsou k dispozici v provedení různých odstínů bílé (slonová kost, alpská bílá a polární bílá aj.) podle zvolené originální typové řady.

**Veškeré výrobky firmy SOMFY prezentované na tomto webu, které vyžadují elektrickou instalaci, by měly být instalovány pouze odbornou firmou, či profesionálem proškoleným firmou Somfy.**

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: