Vítejte na našem webu: https://www.vratovypohon.cz - firma Zdeněk Rež, mobil: 602 345 243, Srbice 160, 415 01 Teplice

Nástěnný ovladač Somfy Chronis IB Comfort L

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Nástěnný ovladač Somfy Chronis IB Comfort L

 

Chronis IB Comfort L

elektr. spínací hodiny s možností připojení slunečního čidla,
dodáváno BEZ čidla
Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 3 731 Kč / 1 ks
Cena vč. DPH 3 731 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1805173
Značka Somfy
Kategorie Nástěnné a podomítkové ovladače IB
Záruka 5 let
 

Chronis IB Comfort L

POZOR - produkt nedostupný a nebude již vyráběn
Máme pro Vás náhradu: CHRONIS SMOOVE IB+ (1805270)
 
elektr. spínací hodiny s možností připojení slunečního čidla,
dodáváno BEZ čidla

Chronis IB Comfort L jsou programovatelné spínací hodiny, umožňující ve zvolenou dobu spustit nebo naopak vytáhnout řízené prvky (žaluzie, rolety apod.). Tuto funkci je dále možné kombinovat s funkcí sluneční a/nebo soumrakové automatiky. Chronis IB Comfort L jsou určeny jako centrální jednotka do řídicího systému Somfy IB, tzn. samy nemohou přímo ovládat pohony, ale vydávají do řídicí sběrnice povely pro připojené řídicí jednotky pohonů.

Programovatelné spínací hodiny Chronis IB Comfort L nabízejí tyto možnosti:

(1) uživatelské nastavení - 2 časy pro povel NAHORU a 2 časy pro povel DOLŮ, programovatelné pro každý den v týdnu samostatně

(2) jeden ze 2 časů pro povel NAHORU lze naprogramovat podle času východu slunce a jeden ze 2 časů pro povel DOLŮ podle času západu slunce, uložených v paměti jednotky

(3) lze zapnout program SECURITY - naprogramované časy povelů NAHORU a DOLŮ se budou náhodně měnit v rozmezí ±15 minut pro zvýšení věrohodnosti simulace přítomnosti

(4) lze určit, zda v naprogramovaný čas stínicí prvek sjede / vyjede do koncové polohy nebo do mezipolohy, uložené v paměti spínacích hodin.

Funkci časové automatiky lze samozřejmě také zcela vypnout. Pak je možné zadávat pouze manuální povely pomocí tlačítek na čelním panelu.

Pro funkci sluneční a soumrakové automatiky je zapotřebí tyto hodiny Chronis IB Comfort L vybavit světelným čidlem ve formě přísavky (volitelné příslušenství), která se připevňuje na zevnitř na okenní sklo. Kabel čidla se zapojuje do konektoru na čelním panelu Chronis IB Comfort L. Čidlo se objednává samostatně, není součástí dodávky. Je možné volit z několika délek přívodního kabelu.

Programovatelné spínací hodiny Chronis IB Comfort L mohou pracovat buď v roletovém, nebo v žaluziovém režimu.

Jednotka je určená pro montáž do hluboké krabice pod omítku o Ø 60mm (např. KU 68), případně do vhodné krabice na omítku. Montáž je zjednodušena použitím instalační objímky a zásuvného modulu elektroniky s ovládacími prvky. Instalační objímka umožňuje připravit instalaci (kabeláž) ještě v průběhu výstavby, aniž by hrozilo poškození nebo odcizení řídicí jednotky. Při uvádění řídicího systému do provozu pak stačí pouze zasunout modul elektroniky do připravené objímky.

Řídicí jednotka se standardně dodává s krytkou čelního panelu a krycím rámečkem v originálním designu Somfy Inteo. Je možné objednat mezirámeček a krytku pro vestavbu do rámečků designové řady ABB Tango. Na objednávku je dále možné dodat krytky pro další vybrané typové řady vypínačů předních světových výrobců, např. Alpha  Nea, Jung CD 500 a další. Krytky jsou k dispozici v provedení různých odstínů bílé (slonová kost, alpská bílá a polární bílá aj.) podle zvolené originální typové řady.

**Veškeré výrobky firmy SOMFY prezentované na tomto webu, které vyžadují elektrickou instalaci, by měly být instalovány pouze odbornou firmou, či profesionálem proškoleným firmou Somfy.**

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení